Klipsch R-120SW

  • Cena netto: 1 584,55 zł 1 949,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

KLIPSCH REFERENCE R-120SW Mocny subwoofer kina domowego w serii Klipsch Reference. Następca popularnego modelu R-12SW. Solidna, otwarta obudowa z MDF-u pokryta jest okleiną w kolorze czarnym. Cyfrowy wzmacniacz o maksymalnej mocy 400W (200W RMS) zasila 12" calowy głośnik skierowany do przodu. Zakrywa go półprzezroczysta maskownica. Na pokładzie znajduje się regulacja mocy, odcięcia, fazy oraz automatyczny standby. Subwoofer dedykowany jest do średnich i dużych pomieszczeń. Sprawdzi się w systemie kina domowego lub stereo. Idealny do współpracy z podłogowymi kolumnami Klipsch R-8000F, R-6000F, R-820, R-620, R-610 czy R-51M

MIEDZIANE MEMBRANY IMG GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO Membrany głośników niskotonowych wykonane w technologii IMG (Injection Molded Graphite) są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie niezwykle sztywne - umożliwiając przez to niespotykanie szybką odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości przy minimalnym zniekształceniu.

CYFROWY WZMACNIACZ Wbudowany wzmacniacz cyfrowy zapewnia odpowiednią moc w połączeniu z wysoką wydajnością i wierną reprodukcją dźwięku. Gwarantuje to najwyższą wydajność dla maksymalnej mocy akustycznej i szczegółowości.

PRZETWORNIK SKIEROWANY DO PRZODU Wydajny przetwornik zapewnia głębokie basy i szerokie możliwości umiejscowienia.

FILTR DOLNOPRZEPUSTOWY I KONTROLA FAZY Zapewniają odpowiednie zestrojenie niskich częstotliwości subwoofera z pozostałymi głośnikami Klipsch, pozwalając uzyskać idealny poziom niskich tonów w pomieszczeniu.

WEJŚCIA LINE/LFE Zapewnia możliwość podłączenia do odbiorników kina domowego.

OBUDOWA Z MDF POKRYTA ODPORNĄ NA ZADRAPANIA OKLEINĄ WINYLOWĄ Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością będzie się doskonale prezentować w każdym wnętrzu.

UMIESZCZONA Z PRZODU DIODA LED Wskazuje, kiedy system jest włączony lub wyłączony.

DYSKRETNE MASKOWNICE Nadają wyrafinowany wygląd bez zabarwienia dźwięku.  

 

Głośnik basowy: 12" (30,5 cm) o długim skoku membrany, membrana IMG w kolorze miedzi
Automatyczny stand-by: Tak
Regulacja fazy: 0/180
Pasmo przenoszenia: 29 Hz - 120 Hz +/- 3 dB
Moc wyjściowa: 200 W (RMS) /400 W (szczytowa)
Konstrukcja: Otwarta
Częstotliwość odcięcia:  
Waga: 14,1
Wymiary: 419 x 356 x 488 mm