BOSE

Filozofia Bose
Od momentu, gdy profesor Massachusetts Institute of Technology — dr Amar G. Bose — założył Bose Corporation w 1964 r. przyświecające mu założenia i zasady pozostały takie same.
Firma Bose szczególnie silnie angażuje się w badania, od nich bowiem zależy jutrzejsza realizacja dzisiejszych pomysłów i idei. Staramy się identyfikować rzeczy, które po udoskonaleniu podnoszą jakość życia ludzi.
Badania to jednak tylko fragment większego obrazu. Staramy się również dążyć do doskonałości pod każdym względem, w tym pod względem sposobu prowadzenia działalności biznesowej, obsługi klienta, oferowanych produktów, a nawet przygotowywania instrukcji obsługi. Uważamy, że określenie „wystarczająco dobre” jest tylko punktem wyjścia.
Dzięki naszemu zaangażowaniu i zamiłowaniu do innowacji opracowujemy unikatowe rozwiązania w dziedzinie dźwięku, które stanowią odpowiedź na niemal wszystkie wyzwania w tym zakresie, niezależnie od zastosowań — nawet w programie kosmicznym. O ile wiele naszych produktów jest przeznaczonych do użytku domowego, o tyle znajdują one również zastosowanie w branżach lotniczej i motoryzacyjnej.
Nasze rozwiązania można znaleźć na stadionach, w salach koncertowych, kościołach, sklepach, domach towarowych i restauracjach.
Zaangażowanie dobrze nam służy. Obecnie prowadzimy działalność w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz w Europie, Australii, Azji i Ameryce Południowej.
Historia firmy Bose®
— Nie pozwól umrzeć swojej wyobraźni. Stale myśl o lepszych czasach i o tym, jak je urzeczywistnić. Dr Amar Bose
W firmie Bose nieustannie myślimy i pracujemy nad tym, by świat wokół nas stawał się lepszy. Tacy jesteśmy teraz. Tacy będziemy już zawsze. Nieustannie prowadzimy badania i tworzymy lepsze produkty.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

 • Uchwyt ścienny sufitowy Bose UB20 II czarny Autoryzowany Dealer GDYNIA ORŁOWO

  149.00 zł
 • Uchwyt ścienny sufitowy Bose UB20 II biały

  149.00 zł
 • Stojak półkowy Bose UTS 20 series II czarny Autoryzowany Dealer GDYNIA ORŁOWO

  149.00 zł
 • Stojak półkowy Bose UTS 20 series II biały Autoryzowany Dealer GDYNIA ORŁOWO

  149.00 zł
 • Uchwyt ścienny Bose SlideConnect WB 50 czarny Autoryzowany Dealer GDYNIA ORŁOWO

  149.00 zł
 • Bose SoundLink Colour Bluetooth II biały Autoryzowany Dealer GDYNIA ORŁOWO

  599.00 zł
 • Bose SoundLink Bluetooth III Autoryzowany Dealer GDYNIA ORŁOWO

  1399.00 zł