Realizujemy

 

Sala kinowa

 

Ciesz się jakością prawdziwego kina w swoim domu

Wylegujesz się na sofie lub w fotelu kinowym, a wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć prywatne oglądanie filmu, to naciśnięcie jednego przycisku. Ekran i projektor opuszczą się z sufitu – jakby magicznie, zasłony zamkną się automatycznie, oświetlenie przyciemni się do preferowanego poziomu, a serwer multimedialny wyświetli kolekcję filmów, gotową do rozpoczęcia seansu.
Nie musisz wcale opuszczać komfortowego, ulubionego fotela – może z wyjątkiem pójścia po więcej napojów i przekąsek. Wszystko inne możesz łatwo kontrolować z jednego urządzenia, siedząc w ulubionym fotelu i ciesząc się dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos.

 

Oferta KEZARD do własnej sali kinowej:

SMART HOME CONTROL

 


PROJEKTORY

 

 


GŁOŚNIKI DO ZABUDOWY ŚCIENNEJ / SUFITOWEJ

            


URZĄDZENIA AUDIO / WIDEO

        


EKRANY PROJEKCYJNE

Znalezione obrazy dla zapytania adeo screen LOGO PNG  Znalezione obrazy dla zapytania viz-art LOGO

 

 

 

Salon

 

Jeden pokój, nieskończone możliwości

Salon z jednej strony może być Twoją prywatną świątynią, ale również tętniącym życiem miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Może przekształcić się w twoje osobiste kino domowe, pokój muzyczny z systemem stereo lub parkiet do tańca. Tak jak sobie tego życzysz i w zależności jaka jest okazja. Wszystko to możliwe dzięki nowoczesnej technologii dla domu oraz dzięki inteligentnym systemom sterowania. Zrób w salonie centrum swojego życia. Na każdy dzień.

 

Oferta KEZARD do salonu:

SMART HOME CONTROL

 

 


MULTIROOM AUDIO

  


AUTOMATYKA BUDYNKOWA

   Znalezione obrazy dla zapytania inels home solution logo png


GŁOŚNIKI DO ZABUDOWY ŚCIENNEJ / SUFITOWEJ

            


ZESTAWY HI-FI / HI-END

        


TELEWIZORY

Znalezione obrazy dla zapytania philips LOGO png   

 

 

 

Dom prywatny

 

Dom jak żaden inny. Twój dom!

Twój dom jest miejscem, gdzie możesz odpocząć po całodziennym zgiełku i trudzie pracy. To miejsce, w którym spędzasz cenny czas z rodziną i godzinami radośnie świętujesz z przyjaciółmi. Dlatego wszystkie technologie w domu muszą być łatwe w obsłudze i być w 100% niezawodne. Bezpieczeństwo i ogrzewanie, oświetlenie i rolety, muzyka i inne media – dobrze zaplanowany inteligentny system w domu ułatwia i wygodnie kontroluje wszystkie aspekty technologiczne w obiekcie. Ponieważ technologia powinna ułatwić Ci życie, a nie jeszcze bardziej je komplikować!

 

Oferta KEZARD do domu:

SMART HOME CONTROL

 

 


PANELE STERUJĄCE / STACJE DOKUJĄCE

  


MULTIROOM AUDIO

  


AUTOMATYKA BUDYNKOWA

   Znalezione obrazy dla zapytania inels home solution logo png


GŁOŚNIKI DO ZABUDOWY ŚCIENNEJ / SUFITOWEJ

            

 

 

 

Sklep / Restauracja / Lokal usługowy

 

Robienie zakupów u Ciebie to będzie przeżycie

Inteligentne sterowanie oświetleniem umożliwi idealną ekspozycję Twojego towaru bez względu na porę dnia. Interaktywne wyświetlacze pomogą klientom znaleźć drogę do poszukiwanego towaru, oraz wyświetlą aktualne informacje promocyjne. Wspaniała muzyka płynąca z niewidzialnych głośników, ustawiona na właściwym poziomie, poprawi komfort zakupów. Cały system możesz łatwo i niezawodnie kontrolować z punktu centralnego.

 

Oferta KEZARD do lokalu:

PANELE STERUJĄCE / STACJE DOKUJĄCE

  


MULTIROOM AUDIO

  


NAGŁOŚNIENIE KOMERCYJNE

    Znalezione obrazy dla zapytania MARTIN AUDIO logo png