Cambridge Audio TV2 Soundbar

  • Dostępność: Jest dostępne w sklepie lub magazynie zewnętrznym, potwierdź termin odbioru osobistego. Jest dostępne w sklepie lub magazynie zewnętrznym, potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • Cena netto: 812,20 zł 999,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Podstawa pod tv z bluetooth Niektórzy twierdzą, że jeśli coś nie jest popsute to nie należy tego naprawiać. My natomiast twierdzimy, że nawet jeśli dany produkt zdobył nagrodę What Hi-Fi? To wcale nie znaczy, że nie możemy zrobić jeszcze lepszego. Nadal możecie oczekiwać cech brzmienia znanych z pierwszej wersji TV2, takich jak nasycony, zbalansowany i czysty dźwięk, tyle że dodaliśmy do tego jeszcze HDMI ARC, o 50% mocniejszy wzmacniacz, wyższej klasy Bluetooth'a i więcej ustawień korektora. Zachowaliśmy jeden bardzo ważny element z pierwszej wersji tego urządzenia - cenę.

PRZETWORNIKI BMR®
Czy jeden głośnik jest w stanie dostarczyć duży, odpowiednio zbalansowany dźwięk? My doskonale wiemy, że to możliwe. Przetworniki BMR®, których używamy, są unikalne bo ich membrany poruszają się w dwóch kierunkach równocześnie dzięki czemu ze znacznie mniejszego głośnika można uzyskać duży, zbalansowany, świetnie propagowany w pomieszczeniu dźwięk. Więcej informacji o tej technologii znajdziesz TU. TV2 oferuje potężne brzmienie pomimo niewielkich rozmiarów. Rekomendujemy ustawianie telewizorów do 40 cali bezpośrednio na tym głośniku. Dla większych telewizorów możecie użyć TV5 albo umieścić TV2 na osobnej półce stolika zamiast bezpośrednio pod telewizorem. Subwoofer z przetwornikiem skierowanym w dół dostarcza niesamowitą prezentację basu. Takie ustawienie zapobiega także przypadkowemu uszkodzeniu głośnika – jeśli masz małe dzieci albo jakieś zwierzaki domowe możesz kiedyś docenić tą właśnie cechę naszego produktu...
ZŁĄCZA
Odtwarzaj przez Bluetooth'a bądź podłącz źródło kablem poprzez wejście HDMI ARC, optycznego TOSLINK, RCA lub 3.5mm wejście Aux-in. Wszystkie niezbędne kable znajdziesz w zestawie, więc nie będziesz musiał kolejny raz udawać się do sklepu by takowe zakupić.
USTAWIENIA KOREKTORA
Możesz wybrać jedno z czterech ustawień korektora by zoptymalizować odtwarzanie pod kątem: filmów, muzyki, programów telewizyjnych bądź ludzkiego głosu. Na pilocie znajdziesz także regulację basu więc łatwo dostosujesz jego ilość niezależnie od wybranego ustawienia korektora dźwięku.
PRZETWORNIKI: 2 x 57mm (2.25") przetworniki Balanced Mode Radiator (BMR), 1 x 165mm (6.5") subwoofer
ZŁĄCZA: aptX Bluetooth, 1x ARC, 1x optyczny TOSLINK, 1x 3.5mm MP3, 1x RCA
KOLOR: Czarny
WYMIARY (S x W x G): 550 x 100 x 333mm