SONY VPL XW5000 Projektor laserowy 4K

 • Cena netto: 17 804,88 zł 21 900,00 zł
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

VPL-XW5000ES
Projektor laserowy SXRD™ o natywnej rozdzielczości 4K i jasności 2000 lumenów

 

Wspaniała rozrywka w domu dzięki oferującemu atrakcyjne możliwości projektorowi laserowemu o natywnej rozdzielczości 4K.
Elegancki, harmonizujący z nowoczesnym wnętrzami model Sony VPL-XW5000ES to najbardziej kompaktowy na świecie projektor laserowy HDR o natywnej rozdzielczości
4K.
Jego trwałe, laserowe źródło światła o jasności 2000 lumenów zapewni żywe obrazy w kinie domowym, a nawet jasnym salonie. Zaawansowany panel SXRD 4K połączono z nowym systemem optycznym o szerokim zakresie dynamiki oraz wysoko wydajnym procesorem Sony „X1 Ultimate for projector”. Wszystkie te elementy składają się na żywe, tryskające kolorami obrazy 4K HDR o niezwykłym kontraście i rozszerzonym zakresie dynamicznym, wiernie oddające pierwotny zamysł twórcy.

Jaśniejszy obraz, pełniejsza rozrywka. Śledź akcję na dużym ekranie, oglądając żywy obraz o jasności do 2000 lumenów zapewnianej przez trwałe, laserowe źródło światła.

Nowy panel SXRD™ o natywnej rozdzielczości 4K.
Zanurz się w niezwykle realistycznym obrazie o natywnej rozdzielczości 4K, złożonym z 8,3 miliona pikseli (3840 × 2160). Nowy panel SXRD 0,61″ pozwala połączyć dużą jasność z głęboką czernią. Zapewnia bogate kolory, przejścia tonalne i faktury, wyraźny, filmowy ruch oraz płynność obrazu.

Nowa optyka Wide Dynamic Range Optics
Nowy system optyczny Wide Dynamic Range Optics lepiej wykorzystuje możliwości laserowego źródła światła i pozwala zmniejszyć wymiary projektora. Zwiększa również bogactwo kolorów, dzięki czemu obraz ma naturalną kolorystykę i niezwykły kontrast nawet w jasnym otoczeniu.

Najbardziej zaawansowany procesor „X1™ Ultimate for projector”
Procesor Sony „X1™ Ultimate for projector” jest oparty na wysoko ocenianych technologiach obrazu telewizorów BRAVIA i wykorzystuje zaawansowane przetwarzanie danych do optymalizacji w czasie rzeczywistym poszczególnych obiektów na ekranie. W rezultacie oglądasz nadzwyczajne obrazy HDR, które pod  względem 3 faktur, kolorów, kontrastu i realizmu przewyższają poprzednie projektory do kina domowego.

Jeszcze więcej wiernych kolorów
Unikatowy algorytm Sony TRILUMINOS PRO zapewnia naturalny wygląd odcieni w każdym detalu obrazu. Zauważysz, że kolory na ekranie są bardziej zbliżone do oglądanych w rzeczywistości.

Kolory bez ograniczeń
Projektor VPL-XW5000ES reprodukuje wyjątkowo szeroki zakres barw, pokrywający aż 95% kinowego standardu DCI-P3.

Najwspanialsze doświadczenie kina na dużym ekranie
Projektor VPL-XW5000ES jest zgodny z materiałami IMAX Enhanced, dzięki czemu podczas ich oglądania zapewnia wrażenia wizualne znane z sal kinowych IMAX. 
Wykorzystaj duży ekran do oglądania filmów, które w trybie IMAX Enhanced stają się jeszcze bardziej wciągające.

Najbardziej kompaktowy na świecie projektor laserowy HDR o natywnej rozdzielczości 4K
Elegancki, harmonizujący z nowoczesnym wnętrzami model VPL-XW5000ES to najbardziej kompaktowy na świecie projektor laserowy HDR o natywnej rozdzielczości 4K. Aby projektor VPL-XW5000ES mógł być mniejszy i lżejszy od swoich poprzedników, zaprojektowaliśmy nowy panel SXRD o natywnej rozdzielczości 4K i kompaktowy system optyczny Wide Dynamic Range Optics. W rezultacie objętość nowego modelu jest o około 30% mniejsza, a waga o około 35% mniejsza niż  modelu VPL-VW790ES, mającego równie wysoką jasność.

Najważniejsze cechy :

 • rozdzielczość -  4K (3840 × 2160)
 • jasność - 2000 Lumenów
 • panel - 0,61-calowy panel SXRD
 • technologia światła - laser
 • współczynnik rzutowania - 1.38 , 2.21
 • zoom optyczny - 1.6
 • głośność pracy w trybie normalnym - 24dB
 • technologie projektora - IMAX® Enhanced , Triluminous Pro , X1 for projector processor , HDR (High Dynamic Range)
 • RS232C , 1x Mini Jack in , 10BASE-T/100BASE-TX , 2x HDMI , 1x USB typ A , 1x Trigger 12V , 1x RJ45
 • wymiary (SxWxG) - 46x20x47
 • waga - 13kg